Συμπαγή και ανθεκτικό πτυσσόμενο κάθισμα μπανιέρας που στερεώνεται στις 2 πλευρές της για μία άνετη και ευχάριστη καθημερινότητα, χωρίς δυσκολίες! Εύκολη προσαρμογή στην μπανιέρα. Με μεγάλη αντοχή βάρους. Διαστάσεις καθίσματος..
Συμπαγή και ανθεκτικό πτυσσόμενο κάθισμα μπανιέρας που στερεώνεται στις 2 πλευρές της για μία άνετη και ευχάριστη καθημερινότητα, χωρίς δυσκολίες! Εύκολη προσαρμογή στην μπανιέρα. Με μεγάλη αντοχή βάρους. Διαστάσεις καθίσματος 35x27cm Διαστάσεις 58-72x27cm