Ποτηροθήκη για οδοντόβουρτσες πολυεστερική σε μπεζ χρώμα με σαγρέ υφή. Αξεσουάρ μπάνιου εξαιρετικής ποιότητας με μοντέρνο και κομψό σχεδιασμό. Συνδυάστε τα ιδανικά με αντικείμενα της υπόλοιπης σειράς. Διαστάσεις: Ύψος προϊόντος..
Ποτηροθήκη για οδοντόβουρτσες πολυεστερική σε μπεζ χρώμα με σαγρέ υφή. Αξεσουάρ μπάνιου εξαιρετικής ποιότητας με μοντέρνο και κομψό σχεδιασμό. Συνδυάστε τα ιδανικά με αντικείμενα της υπόλοιπης σειράς. Διαστάσεις: Ύψος προϊόντος (cm): 8,6 Μήκος προϊόντος (cm): 6,7 Πλάτος προϊόντος (cm): 6.6